Kwalificaties voor de finale van de Franse paddle-kampioenschappen zijn nu bekend.

Dit hele weekend hadden we recht op interregionale fasen van 8. In totaal 16 gekwalificeerde dames en heren:

  • Groep A Vlaanderen / Elzas / Champagne / Essonne

Jo Romanowski / Thomas Dulion - Cédric Carite / Loic The Panse

Océane Kik / Elodie Romanowski - Sylvia Sannelli

  • Groep B Midi - Pyreneeën / CBBL / Guyenne / Limousin

Bastien Blanqué / Johan Bergeron - Benoit Halle / JD Peyrou

Mai Vo / Elodie Damiano - Marianne Vandaele / Deborah Alquier

  • Groupe C Yvelines / Poitou - Charentes / Normandy / Franche - Comté

Julie Derrough / Pauline Renvoisé - Charlyne Tonda / Aurélie

Julien Maigret / Adrien Maigret - Fred Pommier / Benjamin Tison

  • Groep D Pays de Loire / Languedoc - Roussillon / Seine en Marne / Hauts de Seine

Simon Boissé / Justin Garnier - Cédric Biegel / Erwan Nicol

Fiona Ligi / Isabelle Trilles - Carine Vidal / Claire Lefebre

  • Groep E Bretagne / Picardië / Val d'Oise / Val de Marne

Fabien Veber / Mathieu Lapouge - Morgan Mannarino / Vincent Levy

  • Groupe F Lyonnais / Dauphine - Savoie / Lotharingen / Corsica

Maxime Moreau / Justin Lopes - Laurent Boulade / François / François Authier

Jessica Ginier / Alix Collombon - Line Meites / Laurène Bérard

  • Groep G Centre / Provence / Parijs

Jérome Ferrandez / Pier Gauthier - Gilles David / Aurélien Grandmont

Laura Clergue / Audrey Casanova - en Carol-Ann Lovera en Anne-Laure Panichi

  • Groep H Franse Rivièra / Auvergne / Seine Saint Denis

Jeremy Ritz / Jeremy Scatena - Fabrice Pastor / Gaby Reca

Kristina Clement / Virginie Pironneau - Géraldine Sorel / Melissa Martin

Afspraak voor de finale in de club BIV IV Valenciennes 22 september 24.

Pauline verwezen - Padel Webmagazine

Franck Binisti

Franck Binisti ontdekt het padel bij de Pyramid Club in 2009 in de regio Parijs. Sindsdien maakt Padel deel uit van zijn leven. Je ziet hem vaak door Frankrijk reizen door de grote Franse paddle-evenementen te dekken.