De finale van de 2017 padelkampioenschappen is over een maand!

Maar vóór de laatste fasen die zullen plaatsvinden in BIG IV Valenciennes, moeten spelers de interregionale fasen doorlopen die tegelijkertijd op de 9 en 10 september zullen plaatsvinden.

Hier is de lijst met gekwalificeerde paren:

Gekwalificeerde dames:

In de Elzas:

  1. HENRY GOMEZ / Clara FEIST Alexandra

Pays de la Loire:

  1. GROLLAUD Marie / LEFEVRE Marie
  2. LEMEE Elodie / HUET Séverine

Auvergne:

  1. GUILLAUMOND Estelle / PETRIDES Sarah
  2. COURTINAT Manon / ALVERGNAS Manon

Groot-Brittannië:

  1. LORIOT Anne / PLUNIANT-BLOT Claire
  2. BOURGEOIS Hélène / MANISSIER Alice

Center:

  1. DE JOSSEC AURELIE / THAUVIN EMILIE

Lorraine:

  1. SIMON Julie / ZOWCZAK Morgane
  2. THE PALLEMEC Giusy / ZOWCAZK Gwenaelle

Lyon:

  1. GINIER Jessica / COLLOMBON Alix
  2. BERARD Laurene / MEITES Line

Champagne:

  1. BEDET Estelle / DUPONT Sylvie

Franse Rivièra:

  1. PIRONNEAU Virginie / CLEMENT Kristina
  2. SOREL Géraldine / GODARD Alexandrine

Dauphine Savoie:

  1. DUBREUIL CHRISTELLE / GILLIOTOS CELINE
  2. REPITON DELPHINE / HOUSSIN JENNIFER

Vlaanderen:

  1. KIK OCEANE / ROMANOWSKI ELODIE
  2. SANNELLI SYLVIA / VERHULST PRISCILLA

Languedoc Roussillon

  1. TRILLES Isabelle / LIGI Fiona
  2. LEFEBRE Claire / VIDAL Carine

Val de Marne:

  1. MOREL ELSA / AYASSAMY VIRGINIA
  2. DE KERMADEC AURORE / REMY CLEMENCE

Val d'Oise

  1. RIOJA Sabrina / LEMAITRE Cécile
  2. PARIGOT Caroline / TABOURIN Viviane

Normandië

  1. DENEUVE Elodie / MISSANT Marie
  2. RABOTTEAU Aurélie / LEFEVRE Ludivine

Picardie

  1. LEVEQUE ROULLET / Jacqueline WOOL Ludivine
  2. DENTANT Sophie / GARDENER Isabelle

Poitou Charentes:

  1. HEILMANN Caroline / RAMAT Pauline
  2. POEY Nathalie / SALAUN Elodie

Provence

  1. CASANOVA AUDREY / CLERGUE LAURA
  2. MINNAAR CAROL ANN / PANICHI ANNE LAURE

Essonne:

  1. DANG Margaux / ALBERT Kildine

Hauts de Seine:

  1. LECOCQ Alice / GABET Laure
  2. GUYOMARD Solène / GOD Mathilde

Seine en Marne:

  1. BIGOT Anne-Charlotte / ARNOULD Coline
  2. DOMEON Claire / BLAQUIERE Blandine

Yvelines:

  1. VERWIJZEN Pauline / DERROUGH Julie
  2. SOMARRIBA Aurélie / TONDA Charlyne

Midi-Pyreneeën:

  1. GODALLIER Léa / MAISONNAVE Carine
  2. VAN AIZPURUA Laura / MAISONNAVE Camille

guyenne:

  1. DAMIANO Elodie / VO mei
  2. GUERINET Virginie / LALANNE Catherine

Midi-Pyreneeën:

  1. ALQUIER DEBORAH / VANDAELE MARIANNE
  2. FOUQUET ALEXANDRA / SOUBRIE CHARLOTTE

Limousin:

  1. DOUCHE Sophie / CAZAUBON Julier
  2. SERIN Mathilde / PEREIRA Marion

Gekwalificeerde heren:

In de Elzas:

  1. HENRY Christophe / HEYD Stéphane
  2. OLIVETTI Albano / RUIVO Jordanië

Pays de la Loire:

  1. BOISSE Simon / GARNIER
  2. JustinDEVRAND / Samuel MESLIN Aymerick

Auvergne:

  1. CORDERO Mario / COSTE Adrien
  2. DUJOL Alexandre / DUJOL Brice

Groot-Brittannië:

  1. VONGKOTH Saysavong / CHEREAU Jean Bernard
  2. VONGKOTH Saysana / SAPENE Vincent

Center:

  1. AMIOT VIRGILE / JOSSE CYRILLE
  2. ROBERT Etienne / COURTOIS Arnaud

Lorraine:

  1. BINISTI Franck / GRANDAME Steve
  2. BOURGOIN Maxime / BRIQUET Maxime

Lyon:

  • AUTHIER Francois / BOULADE Laurent
  • LOPES Justin / MOREAU Maxime

Champagne:

  1. FAZILLEAU Corentin / LEVEQUE Benjamin
  2. MASSON Christophe / LEPRETRE Samuel

Franse Rivièra:

  1. RITZ Jeremy / SCATENA Jeremy
  2. PASTOR Fabrice / RECA Gabriel

Dauphine Savoie:

  1. CHAIX OLIVIER / ARCANGELI CLEMENT
  2. CACHEUX YANN / NOVELLI VINCENT

Vlaanderen:

  1. ROMANOWSKI JOHAN / DULION THOMAS
  2. JACQUEME JULIEN / MAGNIER ADRIEN

Languedoc Roussillon

  1. BIEGEL Cédric / NICOL Erwan
  2. PELLICER Jean Pascal / HENRY Alain

Val de Marne:

  1. LAPOUGE MATHIEU / VEBER FABIEN
  2. TIMBERT FABIEN / GARCIN GREGORY

Val d'Oise

  1. MANNARINO Morgan / LEVY Vincent
  2. HET GAL Jonathan / LEVY Guillaume

Normandië

  1. DUMAINE Fabrice / VARIN Benoit
  2. PROUST François / DENEUVE Alexis

paris:

  1. LIPPE Raphael / BOUQUET Basil

Picardie

  1. RODRIGUES Alexandre / BANDEIRA Olivier
  2. JEAN Lionel / MAGNIEZ Philippe

Poitou Charentes:

  1. LERUSTE Alexandre / POEY Baptiste
  2. LALANGE Laurent / MORERE Guillaume

Provence

  1. GAUTHIER PIER / FERRANDEZ JEROME
  2. DAVID GILLES / GRANDMONT AURELIEN

Midi-Pyreneeën:

  1. BERGERON Johan / BLANQUE Bastien
  2. KAMERS Alexis / TRANCART Nicolas

Essonne:

  1. De Loïc / Carite Cedric Panse
  2. Schmitz Thomas / Gay Sebastien

Hauts de Seine:

  1. RUIZ DE CONEJO SEBASTIEN / ROMAN SICHEZ
  2. MACQUART JULES / DE NEVE PASCAL

Seine Saint Denis:

  1. CARMONA David / ALADJO Patrick
  2. ESCOIN José Manuel / ARIAS Alain

Seine en Marne:

  1. THEUNYNCK Cyril / BURELLI Frédéric
  2. HERVE Yann / THERET Raphael

Yvelines:

  1. TISON Benjamin / POMMIER Frédéric
  2. MAIGRET Julien / MAIGRET Adrien

CBBL:

  1. BOULPIQUANTE Nicolas / POZZOBON Florent
  2. SIMIAN BUISSONNET Mathieu / DUMARTIN Jean

guyenne:

  1. PEYROU Jean Thomas / Benoît HALLE
  2. LOUBIC Pierre / OVIAL Nicolas

Limousin:

  1. ROBUCHON Vincent / AUBOIS Thomas

Mario Cordero

Mario Cordero is een prima technicus in het team. Hij observeert, analyseert en keert terug naar thema's om zijn expertise in te brengen. Compleet, de man is als in het veld!