zondag dag

1/2 finale Dames:

13h30:

13:20 uur: Voorlopig Blanque-Leygue 6/3 voorsprong in de eerste set tegen Scatena – Maigret. Deze laatste profiteren van de tweede 5-4

12:45 uur: Start van de Heren 1/2 finale.

12 uur: Overwinning van het paar Melissa Martin – Amélie Detriviere 6-2 / 4-6 / 6-3

11:40 uur: De strijd tussen de 4 spelers gaat verder. 1 set voor elk team. Voor deze 3e ronde is het het duo Melissa Martin – Amélie Detriviere dat met 4-1 leidt.

10:40 uur: Voorlopig nemen Mélissa Martin en Amélie Detriviere de leiding met 6-2 / 1-0 tegen Laura Clergue en Fiona Ligi

10:30 uur: Overwinning vanAlix Collombon et Lea Godallier 6-2 / 6-1 tegen Jessica Ginier en Lucile Pothier

09 uur: Volg de halve finale live tussen Alix Collombon en Léa Godallier voor Lucile Pothier et Jessica Ginier op de land 1

09 uur: Live op Youtube de halve finale Dames tussen Laura Clergue – Fiona Ligic et Melissa Martin - Amelie Detriviere

22:05 uur: Programmering voor de dag van zondag 10 april.

21 uur: Bastien Blanque en Thomas Leygues leiden momenteel in deze laatste 05/1 finale van de dag 4-6 / 3-2. De strijd gaat verder op veld 1

21 uur: Overwinning van Jeremy Scatena en Adrien Maigret tegen Loïc Le Panse en Nicolas Trancart 5-7 / 6-4 / 6-2

20 uur Overwinning van melisse Martin en Amelie Detriviere tegen Mélanie Ros en Marie Lefevre 6-4 / 7-6 (7-5)

20u: Live wedstrijd tussen Thomas Leygue en Bastien Blanque tegen Yann Auradou en Manuel Vives

19 uur: Overwinning van Lucile Pothier en Jessica Ginier tegen Océane Kik en Priscilla Heise 4-6 / 6-1 / 6-1

18 uur: Overwinning van Laura Clergue en Fiona Ligic tegen Elodie Invernon en Charlotte Soubrie 6-4 / 6-1

18:30 uur: Overwinning vanAlix Collombon en Léa Godallier tegen Nastasia Boitier en Marine Fontaine 6-0 /6-0

18 uur: Overwinning van Bastien Blanque en Thomas Leygue tegen Thibaud Pech en Benoit Theard 6-3 / 6-7 / 6-4

17 uur: Overwinning van Ben Tison en Jo Bergeron tegen Jérôme Inzerillo en Espinal Rey Pol 6-1 / 7-6

17 uur: Overwinning van Loic Le Panse en Nicolas Trancart voor Thomas Vanbauce – Dorian De Meyer 6-3 / 7-5.

16 uur: Live volgen van de 10/1e finale tussen Bastien Blanque – Thomas Leygue en Benoit Theard – Thibaud Pech op baan 8

15 uur: Live te volgen op YouTube de kwartfinale tussen Benjamin Tison – Johan Bergeron tegen Jérôme Inzerillo – Rey Pol Espina

14 uur: Live de hoofdtabelclassificatiewedstrijd tussen Cyril Hanouna / Teo Zapata en Thomas Mitjana / Mathieu Armagnac

14:00 uur: Volg nu de wedstrijd tussen Adrien Maigret – Jeremy Scatena en Julien Seurin-Lilian Foure op onze Youtube-pagina.

13h45: Jerome Inzerillo – Espinal Rey Pol vs. Maxime Forcin – Marc Durieux: 6-2 / 6-4

13h30: Laura Clergue – Fiona Ligic vs Gracia Radovanovic – Marie Amélie Dardaine: 6-1 / 6-1

12:50 uur: Start van de wedstrijd op het centrale veld tussen Laura Clergue – Fiona Ligi en Gracia Radovanovic – Marie Amélie Dardaine die je niet mag missen op onze Youtube-pagina

12h45: Benjamin Tison – Johan Bergeron vs Jérôme Peeters – Clement Geens: 6-1 / 7-6

12:40 uur: (1/8e): VERRASSING! Oceane Kik en Priscilla Heise elimineren Wendy Barsotti – Tiffany Physouphanh : 6-2 / 6-3

12h30: Live volgen het spel tussen Ben Tison en Jo Bergeron voor Jerome Peeters - Clement Geens

12:20 uur: (1/16e) Dylan Guichard – Ludovic Annuleren vs. Eric Quillet – Maxime Bourgoin: 6-4 / 6-3

12:10 uur: (1/16e) Loic Le Panse – Nicolas Trancart vs Julien Toniutti – Morgan Mannarino: 6-2 / 6-4

12:05 uur: (1/16e): Julien Seurin – Lilian Foure vs Pierre Destombes – Zine Dine Meddah: 7-5 / 6-3

12:00 uur: (1/16e): Jeremy Gala – Francois Gardier vs. Jean Michel Pequery – Jeremy Ritz: 6/4 – 6/2

11:45 uur: (1/16e): Yann Auradou – Manuel Vives / Cyril Hanouna – Teodoro Zapata: 6-1 / 6-2.

11h30: De eerste wedstrijden van de dag zitten erop en maakte plaats voor de tweede ronde.

Sébastien Carrasco

Fan van padel en van Spaanse oorsprong, de padel stroomt door mijn aderen. Heel blij om mijn passie met u te delen via de wereldreferentie van padel : Padel Magazine.