AVEYRON TENNISCOMITÉ, TARN TENNISCOMITÉ, BRITTANY TENNIS LEAGUE, PYRENEES ORIENTALES TENNISCOMITÉ, PROVENCE-ALPES-COTE D'AZUR LEAGUE, HAUTE VIENNE TENNISCOMITÉ, PYRENEES COMMITTEE TENNIS,PADEL CLUB AGEN, DORDOGNE TENNISCOMITÉ, GRAND EST TENNIS-LEAGUE, GIRONDE TENNISCOMITÉ, CHARENTE MARITIEME TENNISCOMITÉ, LANDES TENNISCOMITÉ, AUDE TENNISCOMITÉ, AUVERGNE-RENNISCOMMISSIE, TENNIS-TENNIS-COMITÉ, AUVERGNE-RENNIS, TENNIS-COMITÉ, TENNIS-TENNIS, AUVERGNE-RENNIS GERS TENNIS, BOURGOGNE FRANCHE COMTE TENNIS LEAGUE, GARD TENNIS COMMITTEE, SAONE ET LOIRE TENNIS COMMITTEE, LEPELCENTRUM, BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB, TC DE BANDOL,PADEL BOCAGE,PADEL HOUDING, AGNETZ VERENIGING SPORTIEF, TC TOULONNAIS, WERK EN PADEL HOPPS, ALS MILELLI, ESPRIT PADEL CLUB, TENNIS SPORTING CLUB DE CASSIS,PADEL TOUCH ARCACHON WASTAFEL, HOSSEGOR ODYSSEY TC, BIG PADEL, BIARRITZ OLYMPIQUE, LAGORD TENNIS SQUASH, TESTE TC, ATLANTIC STADION MULTISPORTS, SAINTES TC, TC SAINT CYRIEN,PADEL SPOT, SALJON TC, 4PADEL ZUID METZ, VIJF PADEL ANNEMASSE, SPORTHORIZON, SETE PADEL,TENNIS PADEL CAP D'AGDE, TC DE LA VIERE, TENNISCLUB DE PIGNAN, TENNIS PADEL CLUB PALAVAS, BZIERS PADEL CLUB, HAUTS DE NIMES PADEL CLUB, DE TEMPEL VAN SPORT, 4PADEL,PADEL TOLOSA, EVREUX ALM, RODE STER PADEL TENNISCLUB, SARLAT TC, PINSAN EYSINES TC, TENNIS PADEL CARNAC BEAUMER, VAUZELLES ASA, NEVERS ASPTT, RACKET PARK BPST, BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB DE), REUNION PADEL CLUB, TC BARBOSSI, TCM VENCOIS, LA CIOTAT TENNIS CLUB, ANGERS TENNIS CLUB, TC PADEL REICHSTETT, TC LORGUAIS, ELECTRICITE STRASBOURG AS, TENNIS CLUB LE BRIOLET, HERS TENNIS CLUB, TCM MOUANS SARTOUX, 4PADEL MULHOUSE, TC CASTELBRIANTAIS, SAINT ASTIER TC, MARIGNIER TENNIS CLUB, TC SAINT-VICTORET, STADE MONTOIS, GEBIED PADEL CLUB, CHAMBERY TC, TC FRONTIGNAN, TC PORT BARCARES, KAZA A PADEL CLUB, HUB PADEL, VENDOME UNION SPORTIVE TENNIS, HERMITAGE ACADEMIE TENNIS, USPGSECTION TENNIS, SAINT JORIOZ TC, SAINT PRIESTER (TENNIS CLUB DE), TC MONPLAISIR THEZAN, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, LUY DU USCARN 4 PADEL, PROVINS TC, LIGUE ILE DE FRANCE TENNIS, MOULINS LES METZ TC, AS TENNIS PADEL LUCOIS, ALLES PADEL ASSOCIATION, ASPTT GRAND LYON TENNIS, POITIERS STADE, TEICH DELTA TC, ASPTT MONTPELLIER, MELGORIENNE RACQUET, IPC SPORT, ACACIA TC, MUNICIPAL 5EME (TENNIS CLUB), TENNIS SQUASH BADMINTON DUNKERQUE, TENNIS SQUASH BADMINTON DUNKERQUE, PIEGON TENNIS CLUB, TC BEAUSOLEIL, TCP ASSOCIATION PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, MB PADEL, LE PADEL BOIS D ARCY CLUB, ROUEN PADEL SPORT ASS ARENA, 4PADEL BORDEAUX, GUETHARY TC, URBAN VOETBAL LILLE LEZENNES, SPELSET PADEL,4PADEL LIMOGES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MONTANAY (TENNIS CLUB DE), COULOUNIEIX CHAMIERS, BORDEAUX TC, TC VIGNAL, AS PADEL AFICIONADOS, DARDILLY CHAMPAGNE (TENNISCLUB), EFM DUNKERQUE,PADEL DES ANCISES, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, ANNECY TENNIS, PLANETE RAQUETTES SAS, PERIGUEUX CA, WIN WIN PADEL, VERNON TC, LA BAULE TC, TOULOUSE PADEL CLUB,PADEL AND FOOT STRAATSBURG, DE SPORTING CLUB NANTES, TC GEMEENTE DENAIN, BOURG DE PEAGE TC, LOU TENNIS PARC, 4PADEL Rouen, LE FIVE VALENCIENNES, BISCARROSSE OLYMPIQUE TC, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, SAS PADEL RIVIERA,PADEL-TENNIS-VERGADERING 4 PADEL, OVERAL - B14, TC SALEILLENC, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, US PECQ SECTION TENNIS, TC DU MAS, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, SARL LV SPORTS, RODEZ TENNIS PADEL, 5 RACKETS, TC BAILLARGUES, TENNIS CLUB AMIENS METROPOLE,PADEL MARSEILLE, ADN SPORTS, PAPE (TENNIS CLUB DE LA), NORGES LES BOIS TC, TC ESSARTAIS, ANGERS PADEL, CLUB DES CEDRES, TENNISCLUB DE GEMENOS, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL STRAATSBURG, EL PADEL - CLUB, ASCAP TENNIS MONTBELIARD, COSD-TCB, TC DE MONTREDON CORBIERES, AS LES PYRAMIDES, COMMITE CHARENTE TENNIS, TC DE STRASBOURG, MEZZAVIA TENNIS CLUB, SAS SEVAN, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, CLUB PADEL SHOT, TC BAILLY NOISY LE ROI, GANNAT (TENNIS CLUB), RUGBY PARK 64, TREMBLADE TC (LA), TC BITERROIS, TC DES LOGES ST GERMAIN, AS CHAPELLE ST AUBIN, USC MOULIN A VENT, AS TENNIS LA CIOTAT / CEYRESTE, SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB), TENNIS ACADEMY DE LUMINY, TENNIS PADEL CLUB PEYNIER, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS, PROVENCE PADEL, TUIN TC ST JEAN DE MONTS, TC GRUISSAN, TENNISCLUB DE L'ILE DE SAINT MARTIN, RNC SOCC ORANJE, SQUASH CLUB PARC DUCUP, TENNISCLUB TARASCON, VALLIERES TENNISCLUB,Padel Club de Solesmes, PIAN MEDOC AS, AUC TENNIS - PADEL, CASTELPONTIN (TENNIS CLUB), CLERMONT UC, COMMITE HERAULT TENNIS, CLUB TENNIS ENTREPRISE FFT, AS MANTAISE, 4PADEL SAINT LOUIS, USAP TENNIS, CUSSET (TENNISCLUB), ASPTT CARCASSONNE, TC ARGELES SUR MER, JUSSACOIS (TENNISCLUB), TENNISCLUB ST GEORGES LES BAINS,KAZ A PADEL CLUB, CANET 66 TENNIS, TC ROQUETTAN, LE CENTRAL CLUB, GISORS TC, INSIDE CLUB, TALENCE USTCT, VAUX SUR MER TC,PADEL SHOT ST ETIENNE, ARCACHON TC, LIGUE NOUVELLE CALEDONIE TENNIS, CENTRALE SPORTCLUB, TC SEDAN, WENEN TC, 4 PADEL MARVILLE, AS GEISPOLSHEIM-GARE, DDR TENNIS PADEL GUIPAVAS, STADE TOULOUSAIN TENNIS CLUB, LE S'MATCH, FAREBERSVILLER TC, FOUESNANT TENNIS CLUB, ASPTT CARPENTRAS, CHANTILLY CLUB, ES BONCHAMP, TC DIOYSIEN STE CLOTILDE, BOURG TC, LES VALENCEPADEL FABRIEK,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMIE, OLYMPISCH SEMEAC TENNIS, TENNIS PADEL CLUB BARCARES, LA BUISSE TC, ALL IN TENNIS COUNTRY CLUB DE GRASSE, TC ACACIAS, BAJH SAS LEPELCENTRUM THISE, ALL IN PADEL DECINES, TENNIS SQUASH LES PEUPLIERS, LYON (TENNISCLUB VAN), LOIR EN CHER TENNISCOMITÉ, LE PUY (TENNISCLUB), LUZIEN TC, LIGUE CENTRUM VAL DE LOIRE DE TENNIS, TENNIS PADEL CONCARNEAU, CORSE TENNIS LEAGUE, 4PADEL ORLEANS, FOREST HILL (TC MEUDON), SAINT FLORENTIN ES, CITY SPORT, TENNIS LES TEMPLIERS LAGNY, ANDREZIEUX BOUTHEON (TC),PADEL CLUB CARCASSONNE, 4PADEL TOULOUSE COLOMIERS, LOIRE TENNISCOMITÉ, METZ ASPTT, SAINT PRYVE TENNIS CLUB, TENNIS EN PADEL CLUB BARBOSSI, TC DES CLAYES, TENNIS-PADEL Van LORGUES, ENDEMIK CLUB, GUJAN MESTRAS TC, TENNIS & PADEL BOURG LES VALENCE, TENNIS CLUB LA PLAINE - LE LAMENTIN, SPOON CENTRE THISE, TC DOUAI, Stadium 16, TENNIS&PADEL BOURG LES VALENCE, DROME TENNISCOMITÉ, LEPELCENTRUM NEVERS (Challuy), TENNIS PADEL MAUGUIO,BREIZH PADEL AS, COMITE LOT ET GARONNE TENNIS, COMITE SOMME TENNIS, JARVILLE TSB, GEHANDICAPTEN SPORT ANTIBES MEDITERRANEE, RACING TENNIS CLUB DE ROUBAIX, NICE GAZN TENNIS CLUB, UNIEUX (TENNIS CLUB), FARGEASTIMES COMMISSIE BAS AAP PADEL,INGRE TENNIS CLUB,VILLENEUVE/LOT TC,MONTBRISON (TENNIS CLUB),SAS EVER GO,LE HAVRE TC MUNICIPAL,TC EZE,VALRAS TENNIS,COUNTRY CLUB PADEL,PADEL MAS CLUB, SAS KYPH MOOVING ARENA, MARTINIQUE TENNIS LEAGUE, FIVE LENS LIEVIN, AGASC TC MONTALEIGNE, AMSLF TC GALLIENI, HEM TC, FACTORY 5, MY PADEL,TC ST MARTIN SUR LE PRE,FEURS (TENNIS CLUB DE),JS COULAINES,TC FEDERATION,THONON LES BAINS TC,GIEN TENNIS CLUB,BUXEROLLES TC,ROANNE TENNIS CLUB,ATP FLEURY ST PIERRE LA MER,BEZIERS INDOOR PADEL,DIJON TC,O'PADEL,RC SPORTCENTER - ARENA, MONTBONNOT TC, ALLES IN TENNIS PADEL GRASSE COUNTRY CLUB,AVT VENELLOISE TENNIS ASSOCIATION,TC BISCHWILLER,TARN EN GARONNE TENNISCOMMISSIE

Wilt u zich voor dit onderzoek aanmelden voor onze nieuwsbrief?

Je ontvangt een e-mail voor elk nieuw toernooi dat overeenkomt met deze zoekopdracht

Succesvolle registratie

Je ontvangt een e-mail voor elk nieuw toernooi dat overeenkomt met je laatste zoekopdracht

Succesvolle uitschrijving

U bent met succes afgemeld voor toernooiwaarschuwingen

Toernooi herstel

23 mei
  • telefoon: 0235365848
    adres: 181 av du grd cours - 76100 ROUEN
    Scheidsrechter: Christophe LEVASSEUR
23 mei
  • telefoon: 0147411368
    adres:Forest Hill LA MARCHE, 1 bis Bd de la République - 92430 MARNES LA COQUETTE
    Scheidsrechter: Benjamin Driguez

  • Het toernooi vindt plaats in de faciliteiten van de Bosheuvel van Marnes-la-Coquette. Om te registreren, is het noodzakelijk om een ​​2022-licentie te hebben met: de vermelding Competitie.

    Toernooi tijden: Overdag van 9 uur tot 14 uur.

    Single board open voor teams Heren, gemengd en dames.

23 mei
  • telefoon:
    adres: rue de Morlaix - 22300 PLOULEC H
    Scheidsrechter: Emily MARTIN
23 mei
  • telefoon: 0963587615
    adres: 155 route de Grenobl - 69800 SAINT PRIESTER
    Scheidsrechter: Jerome BECASSET

  • Van 9 uur tot 00 uur.

24 mei
  • telefoon: 0450845903
    adres:16, RUE 2 MONTAGNES - 74100 VILLE LA GRAND
    Scheidsrechter: Yohan BORGEL
24 mei
  • telefoon: 0777347806
    adres: rue Michel Chasles - 59494 KLEIN BOS
    Scheidsrechter: Clement LEGRAIN
24 mei
  • telefoon: 0559535259
    adres: 19, Avenue du Camp - 64320 IDRON-OUSSE SENDETS
    Scheidsrechter: Philip DALES
25 mei
  • telefoon:
    adres: 1446 avenue du Vidourle - 34400 LUNEL
    Scheidsrechter: Guillaume LARY
25 mei
  • telefoon: 0467010360
    adres:Internationaal tenniscentrum, 3 avenue de la Vigne - 34300 LE CAP D AGDE
    Scheidsrechter: Nicolas Trancart
25 mei
  • telefoon: 0671682962
    adres: 1195 Chemin des Cruyes - 13090 AIX EN PROVENCE
    Scheidsrechter: Tristan Barre
25 mei
  • telefoon: 0235471705
    adres: 213 rue edouard vaillant - 76610 LE HAVRE
    Scheidsrechter: Nathalie LECOINTE

  • Begin van wedstrijden op 18h.

     

    Sluiting inschrijvingen op woensdag 18 mei om 18 uur.

    Een paar kan bestaan ​​uit 2 spelers, of uit 1 speler en 1 speler, of uit 2 spelers.

    Catering mogelijk ter plaatse.

25 mei
  • telefoon: 0559264801
    adres: 550 route d'ascain - 64500 SAINT JEAN DE LUZ
    Scheidsrechter: Morgan MANNARINO
25 - 27 mei
  • telefoon: 0467871050
    adres: chemin du pradas - 34670 BAILLARGUES
    Scheidsrechter: Jean Francois PLANCHAIS
25 mei
  • telefoon: 0559332212
    adres:Stade Municipal, 10Rue Aristide Finco - 64121 SERRES CASTET
    Scheidsrechter: Frederic CASTAGNET
26 mei
  • telefoon: 0611299363
    adres:AVENUE DE LA LAUZIERE, AVENUE DE LA LAUZIERE - 13592 AIX EN PROVENCE
    Scheidsrechter: Olivier SIAS
26 mei
  • telefoon: 0231443154
    adres: 4 chemin de beauregard - 14112 BIEVILLE BEUVILLE
    Scheidsrechter: Damien John
26 mei
  • telefoon: 0699390102
    adres: 113 rue de Curembourg - 45400 FLEURY LES AUBRAIS
    Scheidsrechter: David Cartier
26 mei
  • telefoon: 0467396447
    adres: Cami De Canto Rano - 34350 VALRAS
    Scheidsrechter: Fabrice REBY

  • TOERNOOI gereserveerd voor rolstoelspelers

26 mei
  • telefoon: 0494792938
    adres:La Rocade, 54 CHEMIN DES TENNIS - 83350 RAMATUELLE
    Scheidsrechter: Emmanuelle MAUSSET
26 - 27 mei
  • telefoon: 0478269283
    adres: Chemin des Bouchets - 69800 HEILIGE PRIESTER
    Scheidsrechter: Elena MARTIN
26 mei
  • telefoon: 0170249415
    adres: 51 av Roger Salengro - 93120 La Courneuve
    Scheidsrechter: David Cartier
26 mei
  • telefoon: 0467310435
    adres:anc. route de bedarieux, Imp des Elfes - 34500 BEZIERS
    Scheidsrechter: Philippe Bordes

  • Er is een fout opgetreden, het toernooi vindt plaats op vrijdag 27 mei en niet op donderdag 26 mei

26 mei
  • telefoon: 0490516205
    adres:FERME DES COURREGES, PLAATS RENE CLAIR - 84100 ORANJE
    Scheidsrechter: Michael VAUDOIS
26 mei
  • telefoon: 0516193452
    adres: 24 avenue Paul Langevin - 17180 PERIGNY
    Scheidsrechter: Harold BERNARD

  • REGISTRATIE OP ASPS17.FR

26 mei
  • telefoon: 0783522303
    adres: 11 rue Karl Marx - 82000 MONTAUBAN
    Scheidsrechter: Jerome CAUCHY
X