AVEYRON TENNISCOMITÉ, TARN TENNISCOMITÉ, BRITTANY TENNIS LEAGUE, PYRENEES ORIENTALES TENNISCOMITÉ, PROVENCE-ALPES-COTE D'AZUR LEAGUE, HAUTE VIENNE TENNISCOMITÉ, PYRENEES COMMITTEE TENNIS,PADEL CLUB AGEN, DORDOGNE TENNISCOMITÉ, GRAND EST TENNIS-LEAGUE, GIRONDE TENNISCOMITÉ, CHARENTE MARITIEME TENNISCOMITÉ, LANDES TENNISCOMITÉ, AUDE TENNISCOMITÉ, AUVERGNE-RENNISCOMMISSIE, TENNIS-TENNIS-COMITÉ, AUVERGNE-RENNIS, TENNIS-COMITÉ, TENNIS-TENNIS, AUVERGNE-RENNIS GERS TENNIS, BOURGOGNE FRANCHE COMTE TENNIS LEAGUE, GARD TENNIS COMMITTEE, SAONE ET LOIRE TENNIS COMMITTEE, LEPELCENTRUM, BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB, TC DE BANDOL,PADEL BOCAGE,PADEL HOUDING, AGNETZ VERENIGING SPORTIEF, TC TOULONNAIS, WERK EN PADEL HOPPS, ALS MILELLI, ESPRIT PADEL CLUB, TENNIS SPORTING CLUB DE CASSIS,PADEL TOUCH ARCACHON WASTAFEL, HOSSEGOR ODYSSEY TC, BIG PADEL, BIARRITZ OLYMPIQUE, LAGORD TENNIS SQUASH, TESTE TC, ATLANTIC STADION MULTISPORTS, SAINTES TC, TC SAINT CYRIEN,PADEL SPOT, SALJON TC, 4PADEL ZUID METZ, VIJF PADEL ANNEMASSE, SPORTHORIZON, SETE PADEL,TENNIS PADEL CAP D'AGDE, TC DE LA VIERE, TENNISCLUB DE PIGNAN, TENNIS PADEL CLUB PALAVAS, BZIERS PADEL CLUB, HAUTS DE NIMES PADEL CLUB, DE TEMPEL VAN SPORT, 4PADEL,PADEL TOLOSA, EVREUX ALM, RODE STER PADEL TENNISCLUB, SARLAT TC, PINSAN EYSINES TC, TENNIS PADEL CARNAC BEAUMER, VAUZELLES ASA, NEVERS ASPTT, RACKET PARK BPST, BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB DE), REUNION PADEL CLUB, TC BARBOSSI, TCM VENCOIS, LA CIOTAT TENNIS CLUB, ANGERS TENNIS CLUB, TC PADEL REICHSTETT, TC LORGUAIS, ELECTRICITE STRASBOURG AS, TENNIS CLUB LE BRIOLET, HERS TENNIS CLUB, TCM MOUANS SARTOUX, 4PADEL MULHOUSE, TC CASTELBRIANTAIS, SAINT ASTIER TC, MARIGNIER TENNIS CLUB, TC SAINT-VICTORET, STADE MONTOIS, GEBIED PADEL CLUB, CHAMBERY TC, TC FRONTIGNAN, TC PORT BARCARES, KAZA A PADEL CLUB, HUB PADEL, VENDOME UNION SPORTIVE TENNIS, HERMITAGE ACADEMIE TENNIS, USPGSECTION TENNIS, SAINT JORIOZ TC, SAINT PRIESTER (TENNIS CLUB DE), TC MONPLAISIR THEZAN, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, LUY DU USCARN 4 PADEL, PROVINS TC, LIGUE ILE DE FRANCE TENNIS, MOULINS LES METZ TC, AS TENNIS PADEL LUCOIS, ALLES PADEL ASSOCIATION, ASPTT GRAND LYON TENNIS, POITIERS STADE, TEICH DELTA TC, ASPTT MONTPELLIER, MELGORIENNE RACQUET, IPC SPORT, ACACIA TC, MUNICIPAL 5EME (TENNIS CLUB), TENNIS SQUASH BADMINTON DUNKERQUE, TENNIS SQUASH BADMINTON DUNKERQUE, PIEGON TENNIS CLUB, TC BEAUSOLEIL, TCP ASSOCIATION PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, MB PADEL, LE PADEL BOIS D ARCY CLUB, ROUEN PADEL SPORT ASS ARENA, 4PADEL BORDEAUX, GUETHARY TC, URBAN VOETBAL LILLE LEZENNES, SPELSET PADEL,4PADEL LIMOGES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MONTANAY (TENNIS CLUB DE), COULOUNIEIX CHAMIERS, BORDEAUX TC, TC VIGNAL, AS PADEL AFICIONADOS, DARDILLY CHAMPAGNE (TENNISCLUB), EFM DUNKERQUE,PADEL DES ANCISES, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, ANNECY TENNIS, PLANETE RAQUETTES SAS, PERIGUEUX CA, WIN WIN PADEL, VERNON TC, LA BAULE TC, TOULOUSE PADEL CLUB,PADEL AND FOOT STRAATSBURG, DE SPORTING CLUB NANTES, TC GEMEENTE DENAIN, BOURG DE PEAGE TC, LOU TENNIS PARC, 4PADEL Rouen, LE FIVE VALENCIENNES, BISCARROSSE OLYMPIQUE TC, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, SAS PADEL RIVIERA,PADEL-TENNIS-VERGADERING 4 PADEL, OVERAL - B14, TC SALEILLENC, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, US PECQ SECTION TENNIS, TC DU MAS, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, SARL LV SPORTS, RODEZ TENNIS PADEL, 5 RACKETS, TC BAILLARGUES, TENNIS CLUB AMIENS METROPOLE,PADEL MARSEILLE, ADN SPORTS, PAPE (TENNIS CLUB DE LA), NORGES LES BOIS TC, TC ESSARTAIS, ANGERS PADEL, CLUB DES CEDRES, TENNISCLUB DE GEMENOS, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL STRAATSBURG, EL PADEL - CLUB, ASCAP TENNIS MONTBELIARD, COSD-TCB, TC DE MONTREDON CORBIERES, AS LES PYRAMIDES, COMMITE CHARENTE TENNIS, TC DE STRASBOURG, MEZZAVIA TENNIS CLUB, SAS SEVAN, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, CLUB PADEL SHOT, TC BAILLY NOISY LE ROI, GANNAT (TENNIS CLUB), RUGBY PARK 64, TREMBLADE TC (LA), TC BITERROIS, TC DES LOGES ST GERMAIN, AS CHAPELLE ST AUBIN, USC MOULIN A VENT, AS TENNIS LA CIOTAT / CEYRESTE, SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB), TENNIS ACADEMY DE LUMINY, TENNIS PADEL CLUB PEYNIER, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS, PROVENCE PADEL, TUIN TC ST JEAN DE MONTS, TC GRUISSAN, TENNISCLUB DE L'ILE DE SAINT MARTIN, RNC SOCC ORANJE, SQUASH CLUB PARC DUCUP, TENNISCLUB TARASCON, VALLIERES TENNISCLUB,Padel Club de Solesmes, PIAN MEDOC AS, AUC TENNIS - PADEL, CASTELPONTIN (TENNIS CLUB), CLERMONT UC, COMMITE HERAULT TENNIS, CLUB TENNIS ENTREPRISE FFT, AS MANTAISE, 4PADEL SAINT LOUIS, USAP TENNIS, CUSSET (TENNISCLUB), ASPTT CARCASSONNE, TC ARGELES SUR MER, JUSSACOIS (TENNISCLUB), TENNISCLUB ST GEORGES LES BAINS,KAZ A PADEL CLUB, CANET 66 TENNIS, TC ROQUETTAN, LE CENTRAL CLUB, GISORS TC, INSIDE CLUB, TALENCE USTCT, VAUX SUR MER TC,PADEL SHOT ST ETIENNE, ARCACHON TC, LIGUE NOUVELLE CALEDONIE TENNIS, CENTRALE SPORTCLUB, TC SEDAN, WENEN TC, 4 PADEL MARVILLE, AS GEISPOLSHEIM-GARE, DDR TENNIS PADEL GUIPAVAS, STADE TOULOUSAIN TENNIS CLUB, LE S'MATCH, FAREBERSVILLER TC, FOUESNANT TENNIS CLUB, ASPTT CARPENTRAS, CHANTILLY CLUB, ES BONCHAMP, TC DIOYSIEN STE CLOTILDE, BOURG TC, LES VALENCEPADEL FABRIEK,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMIE, OLYMPISCH SEMEAC TENNIS, TENNIS PADEL CLUB BARCARES, LA BUISSE TC, ALL IN TENNIS COUNTRY CLUB DE GRASSE, TC ACACIAS, BAJH SAS LEPELCENTRUM THISE, ALL IN PADEL DECINES, TENNIS SQUASH LES PEUPLIERS, LYON (TENNISCLUB VAN), LOIR EN CHER TENNISCOMITÉ, LE PUY (TENNISCLUB), LUZIEN TC, LIGUE CENTRUM VAL DE LOIRE DE TENNIS, TENNIS PADEL CONCARNEAU, CORSE TENNIS LEAGUE

Wilt u zich voor dit onderzoek aanmelden voor onze nieuwsbrief?

Je ontvangt een e-mail voor elk nieuw toernooi dat overeenkomt met deze zoekopdracht

Succesvolle registratie

Je ontvangt een e-mail voor elk nieuw toernooi dat overeenkomt met je laatste zoekopdracht

Succesvolle uitschrijving

U bent met succes afgemeld voor toernooiwaarschuwingen

Toernooi herstel

16 - 17 oktober
  • telefoon: 0951405607
    adres: 16 ZA du gros oak, route de dieppe - 76230 ISNEAUVILLE
    Scheidsrechter: Jonathan UZAN

  • Media Toernooi Padel Toren:

    Veel prijzen te winnen door loting onder alle deelnemers, zelfs ondanks een wrede nederlaag maakt u kans op een van deze prachtige prijzen:

    - Stage bij Padel 

    - Sneeuwschoen Padel 

    - 2 nachten in Wimereux (zeezicht)

    - 1 dag in quad

    en vele anderen !

    Aanwezigheid van een fysiotherapeut tijdens het toernooi.

    Je krijgt de mogelijkheid om ter plaatse te eten, onze Chef Alex zal aanwezig zijn ;-)

16 oktober
  • telefoon: 0450845903
    adres: 16, RUE 2 MONTAGNES QUEB - 74100 VILLE LA GRAND
    Scheidsrechter: Yohan BORGEL
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0610384535
    adres: rue des ancises - 03300 CREUZIER LE NEUF
    Scheidsrechter: Cyprien MICHEL
16 oktober
  • telefoon:
    adres: 435 rue Christophe Colomb - 62700 BRUAY LA BUISSIERE
    Scheidsrechter: Jonathan SALETA
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0601287661
    adres: 247 Rue Abbé Edmé Mariotte - 33260 LA TESTE DE BUCH
    Scheidsrechter: Stephane DUGAST
16 oktober
  • telefoon: 0559265616
    adres: chemin du trinquet - 64210 GIDS
    Scheidsrechter: Alain MARTIREN
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0629151586
    adres: avenue leo lagrange - 13600 LA CIOTAT
    Scheidsrechter: Alexander TORTOSA
16 - 17 oktober
  • telefoon:
    adres: 352 Rue des Ecoles - 38500 LA BUISSE
    Scheidsrechter: Benjamin TOURNEBOEUF
16 oktober
  • telefoon: 0559645416
    adres: 89 avenue du 1er mai - 40220 TARNOS
    Scheidsrechter: Marie BOURA
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0134803472
    adres: Les Pyramides, 16 avenue de Saint Germain - 78560 LE PORT MARLY
    Scheidsrechter:
16 oktober
  • telefoon: 0546029688
    adres: Aire de La Lande - BP 4 - 17600 SAUJON
    Scheidsrechter: Christophe HERNANDEZ

  • Clubadres: Voie du Pied de Talus 17600 Saujon

16 - 17 oktober
  • telefoon: 0624568938
    adres: Aquatechnic Park, 9 rue de Dublin - 34200 SETE
    Scheidsrechter: Guillaume LARY
16 oktober
  • telefoon: 0631081911
    adres: Hoek van Chemin du Roi, rue de la Musse - 37530 CHARGE
    Scheidsrechter: Pascal GUION

  • RESTAURATIE MOGELIJK OP SITE

    INSCHRIJVEN MOGELIJK T/M 12 OKTOBER 2021 

    willekeurige rechter  : Pascal GUION

    racketpark@outlook.fr

16 oktober
  • telefoon: 0561160606
    adres: 19 Avenue Georges Guynemer - 31770 COLOMIERS
    Scheidsrechter: Francois Xavier CONINCK

  • P100 Heren +45 jaar op zaterdagochtend

    Er is ook een P250 Heren + 45 jaar in de middag

16 oktober
  • telefoon: 0561160606
    adres: 19 Avenue Georges Guynemer - 31770 COLOMIERS
    Scheidsrechter: Francois Xavier CONINCK

  • P250 Heren +45 jaar op zaterdagmiddag

    Er is ook een P100 Heren + 45 jaar op de ochtend

16 - 17 oktober
  • telefoon: 0692850448
    adres: 4 RUE JEAN ROBERT - 97419 LA BEZIT
    Scheidsrechter: Frederic PERIA-SIMBIN
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0326217304
    adres: 25 Rue Jansen - 51000 CHALONS EN CHAMPAGNE
    Scheidsrechter: Adrian COLLARD

  • EINDE INSCHRIJVING OP 10 OKTOBER

    MAALTIJDEN OP RESERVERING

16 - 17 oktober
  • telefoon: 0683945213
    adres: 21 rue Gambetta - 77870 Vulaines-sur-Seine
    Scheidsrechter: Marc CHAMAILLARD
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0558782067
    adres: 1359, avenue du Pyla - 40600 BISCARROSSE PLAGE
    Scheidsrechter: Stephane DUGAST
16 - 17 oktober
  • telefoon: 0649385064
    adres: rode ster tc, 81 rue de beaupuy - 87100 LIMOGES
    Scheidsrechter: Sophie DOUCHET
17 oktober
  • telefoon: 0559265616
    adres: chemin du trinquet - 64210 GIDS
    Scheidsrechter: Pascale ETCHEMENDY
17 oktober
  • telefoon: 0322445304
    adres: Chemin de Vauvoix - 80080 AMIENS
    Scheidsrechter: Emmanuel DAVERDIN
17 oktober
  • telefoon: 0181850560
    adres: 14 rue gustave Eiffel - 91070 BONDOUFLE
    Scheidsrechter: Thomas SCHMITZ

  • Toernooiregistratie alleen per e-mail

    B14padel@ Gmail.com

    licentie / telefoon / mail: van beide spelers

17 oktober
  • telefoon:
    adres: Freedom Space, Route de Perpignan - 11100 NARBONNE
    Scheidsrechter: Fabrice REBY

  • prijs inclusief toernooi en buffet

17 - 18 oktober
  • telefoon: 0327461403
    adres: Avenue de Reims, Toegang Stade du Hainaut - 59300 VALENCIENNES
    Scheidsrechter: Aymeric FOX
X